Sistem Tav Sera Havalandırma ve Soğutma Sistemi

Sistemtav Sera için Evaporatif Soğutma Pedi

Sys Evaporatif soğutma peteği, yüksek verimli soğutma gerektiren sistemlerde kullanılır. Bir çok farklı soğutma amacıyla kullanılabilir, ancak özellikle kanatlı çiftliklerinin ve seraların soğutulması için uygundur. Sys petek kağıtları birbirine bağlı, farklı oluk açılarına sahip, kıvrımlı selüloz kağıt yapraklarından oluşur. Bu özel tasarım, soğutma peteğine yüksek buharlaşma verimliliği sağlarken aynı zamanda da düşük basınç kaybı ile çalışmasını sağlar. Kireçlenme minimumda tutulmuştur ve su doğrudan peteğin hava giriş tarafına verildiği için su taşması gerçekleşmez. Buharlaşmanın çoğu burada oluşur.

Petek Selüloz kağıdın özel olarak işlenmesi, kendinden destekli güçlü bir ürün sağlar; yüksek emiciliği ile yıpranmaya ve çürümeye karşı korunmuştur ve bu yüzden de uzun ömürlüdür. Dağıtıcı peteği, sistemin bütününde önemli bir parçadır ve her zaman soğutma petekleri ile kombinasyon halinde sipariş edilmelidir. Dağıtıcı peteği, soğutma peteğinin üzerine yerleştirilerek suyun eşit olarak beslenmesini sağlar ve kuru nokta riskini en aza indirir. Sistemtav, evaporatif ped kağıtları çeşitli ölçüler ve kalınlıklarda mevcuttur. AQUA MAKER, yeni dizayn çerçeve yapısı ile SİSTEMTAV tarafından geliştirilen buharlaşmalı ped soğutma sistemidir.

Sistemtav sera soğutma sistemi, AQUA MAKER (Pvc Çerceveli Evaporatif Ped Sistemi) minimum montaj gereksinimi ile basit bir işçilik ve kolay bakım için tasarlanmıştır. Soğutma sistemi, buharlaşma esaslarına göre çalışır ve yazların sıcak ve kurak geçtiği iklim bölgelerinde en iyi şekilde kullanım içindir. Sıcaklık ne kadar yüksek ve bağıl nem ne kadar düşükse, ortaya çıkan soğutma etkisi o kadar yüksek olur. Sistemde kullanılan evaporatif ped kağıtları, özel selüloz malzeme içeren geniş özel bir yüzeyi ile yüksek soğutma performansı sağlar. Kimyasal bir içerik ile evaporatif ped kağıtları atmosferik etkilerden korunur. Alternatif olarak, daha uzun ömürlü olan plastik ped seçeneğimiz de mevcuttur.

Ürünlerimiz halkkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Bizi Arayınız veya bu formu doldurarak bize mesaj gönderiniz. En kısa zamanda size ulaşacağız.